Platzhalter
HOME
LETECKÉ SNÍMKY
DALŠÍ ZPRACOVÁNÍ
POPTÁVKA
MY O NÁS
PŘIHLÁŠKA
IMPRESUM
Platzhalter Imagebild wir_ueber_uns
Platzhalter
Platzhalter

AMIDO-letecké snímky, s.r.o.
J. Čarka 1863 / 7
370 06 České Budějovice
Tel: 387 983 508

 

 

23 let zkušeností a vývoje.

Společnost Amido byla založena roku 1989 panem Josefem Kutterem, Josefem Razenbergerem a Erwinem Schützenederem v Natternbachu (Rakousko).

Společnost se vyvíjela tak rychle, že již po několika letech se začalo uvažovat o stavbě vlastní budovy. Počet zaměstnanců razantně stoupl. Rovněž vzhledem k rozšíření nabízených a poskytovaných služeb v oddělení dalšího zpracování leteckých snímků potřebovala společnost víc místa.

V roce 1994 se konečně společnost Amido přestěhovala so nově zařízené budovy v Peuerbachu (Rakousko). Dnes má Amido 30 zaměstnanců a nabídka poskytovaných služeb se ještě rozšířila.

Pro optimální splnění všech požadavků zákazníků byly zakoupeny velké obrazové archivy. Rovněž byly zaarchivovány veškeré, firmou Amido realizované letecké snímky. V dnešní době disponuje Amido více než 1,3 miliónem archivních snímků z celého Rakouska, které se datují až do roku 1973.

Od roku 2004 realizuje společnost Amido své snímky za pomoci digitálních zařízení. Prudký rozvoj techniky umožňuje realizaci leteckých snímků v ještě vyšší kvalitě.

Aktuálně pečuje společnost Amido o více než 10.000 zákazníků ročně po celém Rakousku.


http://www.razenberger.com >> Homepages mit Funktion